Kilka słów o nas

Witaj w edoozone!

Łatwy start

Możesz rozpocząć naukę w dogodnym dla siebie momencie. Wystarczy Ci komputer lub tablet z dostępem do internetu oraz chwila wolnego czasu.

Maksymalna swoboda

Ty decydujesz czego, jak, kiedy, a także gdzie się uczysz. Jeśli wybrany kurs nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz w każdej chwili z niego zrezygnować i poszukać innych ofert.

Komfortowy wybór

W edoozone znajdziesz dziesiątki kursów i korepetycji z różnych dziedzin. Możesz wybierać nie tylko tematykę, ale także formę prowadzonych zajęć oraz ich poziom.

Nieograniczony dostęp

Masz stały dostęp do aktualnych informacji na temat zajęć i ich prowadzących. Możesz sprawdzać i wystawiać opinie edukatorom i ich kursom.

Szukasz nietuzinkowych kursów lub ciekawych korepetycji online? Chcesz się uczyć z dowolnego miejsca na świecie w dogodnych dla siebie terminach? 

Edoozone to miejsce dla Ciebie!

Nasze motto to: Wiedza bez granic. 

Wierzymy, że nauka to coś więcej niż wykłady, notatki czy nudne ćwiczenia. Dla nas to: ciekawość, zabawa, swoboda, poczucie satysfakcji, rozwój i relacje, a nade wszystko niekończąca się, fascynująca przygoda.
Edoozone łączy pasję i profesjonalizm z zabawą i radością płynącą z nauki. To miejsce, gdzie szkolenia online oferują zarówno doświadczeni nauczyciele, eksperci w poszczególnych dziedzinach, jak i pasjonaci, którzy z entuzjazmem dzielą się swoją wiedzą. 
Edukacja nie ogranicza się do przedmiotów szkolnych czy akademickich. Jesteśmy otwarci na rozwijanie nieszablonowych umiejętności i odkrywanie tych dziedzin życia, na które w szkole nie ma przestrzeni. 
Uczyć oraz rozwijać możemy się wszędzie i w każdym wieku. Nauka, według nas, jest najbardziej efektywna wtedy, kiedy odbywa się w sposób bezstresowy, a poruszana tematyka oraz sposób jej prezentacji ekscytuje wszystkich uczestników szkolenia. 
W e-learningu fascynuje nas możliwość uczenia się tego, co w świecie realnym często jest niedostępne. Szkolenia online łączą ludzi, którzy oddaleni są od siebie o setki, a nawet tysiące kilometrów.
Zajęcia online to oszczędność czasu, pieniędzy i środowiska. Dzięki szerokiej oraz różnorodnej ofercie szkoleń z łatwością dopasujesz ich termin do swoich codziennych obowiązków. 

Na co czekasz? Wybierz zajęcia, które Cię interesują i kliknij przycisk Zapisz się!

Zaufani edukatorzy